Maak kennis met het team van MJservice!

Op zoek naar een betrouwbare partner voor al uw weegschalen en weegsystemen? Bij MJservice bent u aan het juiste adres! Al ruim 25 jaar zijn wij dé specialist in Nederland voor Scanvaegt weegschalen en -systemen. Naast Scanvaegt onderhouden, repareren en kalibreren wij bijna alle digitale type en merken weegschalen.

Ons team van enthousiaste en deskundige medewerkers staat altijd voor u klaar om u te voorzien van het beste advies en de perfecte oplossing voor uw weegbehoeften. Of u nu actief bent in de voedingsmiddelenindustrie, non-foodsector, landbouw of een andere branche, wij hebben de weegschaal die perfect bij uw bedrijf past.

In ons smoelenboek vindt u al onze teamleden. We stellen ze graag aan u voor, zodat u kunt zien met wie u te maken heeft. U kunt direct contact met ons opnemen via onze website of telefonisch via 0527 – 820 210.

Team MJserivce
Michel Griep directeur bij MJservice

Michel Griep
Directeur
michel@mjservice.nl

Jolanda Griep - Wesselink Directeur bij MJservice

Jolanda Griep – Wesselink
Directeur
jolanda@mjservice.nl

Nicole van der Knaap - Griep verkoper bij MJservice

Nicole van der Knaap – Griep
Verkoper
nicole@mjservice.nl

Wouter Vondermassen verkoper bij MJservice

Wouter Vondermassen
Verkoper
wouter@mjservice.nl

Leon van der Knaap planner en website beheerder bij MJservice

Léon van der Knaap
Planner en website beheerder
leon@mjservice.nl

Arie Haasnoot inkoper bij MJservice

Arie Haasnoot
Inkoper
arie@mjservice.nl

Lub de Vries service engineer bij MJservice

Lub de Vries
Service engineer
lub@mjservice.nl

Jan Willem de Lange service engineer bij MJservice

Jan Willem de Lange
Service engineer
janwillem@mjservice.nl

Meindert Buter
Keurmeester

Henderik Hakvoort
Expeditie
henderik@mjservice.nl

Nieuwe servicemonteur bij MJservice

Wordt jij onze nieuwe Service monteur?